ASH BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ’NDEN SENDİKAMIZA İADE-İ ZİYARET

Aile ve Sosyal Hizmetler Personel Genel Müdürü Engin Demir, sendikamıza  iade-i ziyarette bulundu.

Sendikamız Genel Merkezinde Genel Başkan Devlet Sert tarafından ağırlanan Genel Müdür Engin Demir’e,  bakanlık bünyesinde ve bağlı kurumlarda çalışan sosyal hizmet çalışanlarının sorunları bir kez daha iletildi ve karşılıklı  çözüm önerileri sunuldu.

ASH Bakanlığı Personel Genel Müdürü  Demir’in ziyareti sırasında Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Özüpek ve Tuba  Gülpembelioğlu  ile Malatya Şube  Başkanımız Mustafa Türkoğlu da hazır bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Genel Başkanımız Devlet Sert, Personel Genel Müdürü  Engin Demir’e  Haziran  ayında  gerçekleştirdiğimiz ve “ Tayin-Becayiş, Görev Tanımı, Ev  Tipi  Çalışma ve  Zorunlu Emeklilik” başlıklarını içeren  Çalıştayımıza  ait yayını ve sonuç bildirgesini de takdim etti.

Genel Müdür Demir, Sendikamız Genel Başkanı ve Yönetiminin nazik ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ederken,  Bakanlık bünyesinde görev  yapan  sosyal hizmet çalışanlarının özellikle pandemide  göstermiş oldukları  fedakarlığın paha biçilemeyeceğini belirtti.

Demir,  personelin yaşamış olduğu sıkıntıların bir an önce  giderilmesi için yoğun gayret sarf ettiklerini söyledi.

Bir yanıt yazın