KARABÜKLÜ ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYIZ

Genel Başkanımız Devlet Sert ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin ülke genelinde sağlık ve sosyal hizmet işçileri adına yürüttükleri saha çalışmaları devam ediyor.

Bu kapsamda Karabük’te temaslarda bulunan Genel Başkanımız Devlet Sert, Karabük İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Yüksel Korkut, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen ile bir araya geldi, AK Parti Karabük İl Başkanlığı’nı da ziyaret etti.

Genel Başkan Devlet Sert’in Karabük temaslarına Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan, Sendikamız Karabük İl Başkanı Damla Yılmaz Ekemen, İl Başkan Yardımcıları Recep Demircioğlu ve Ersin Aslan ile sendikamız temsilcileri de katıldı.

AİLE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ GALİP SÖKMEN ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkanımız Devlet Sert Karabük temaslarına Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen’i ziyaret ile başladı. İl Müdürlüğüne bağlı işyerlerinde görev yapan sosyal hizmet personelinin kurumlardan ve TİS uygulamalarından kaynaklanan sorunların ele alındığı görüşmede, Sendika tarafından gerçekleştirilen Çalıştay ve sonuçları hakkında bilgi verildi.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ AHMET SARI’YA ZİYARET

Genel Başkan Devlet Sert yönetimindeki Öz Sağlık-İş Heyeti Karabük İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı’yı ziyaret etti.  Kurum temsilcilerimiz ve il yönetimimizin de iştirak ettiği görüşmede Genel Başkan Sert, özellikle pandemi sürecinde sağlık işyeri çalışanlarının da tüm sağlık çalışanları gibi canlarını koyarak sergilediği mücadeleyi hatırlattı.

İl müdürlüğü bünyesinde görev yapan sağlık işçilerinin yaşadıkları sıkıntıların gündeme geldiği görüşmede, sosyal ortak olarak Sendika tarafından geliştirilen çözüm önerileri sunuldu, problemlerin çözümü konusunda ortak irade ortaya konulması istişare edildi.

İl Sağlık Müdürlüğü temasları çerçevesinde Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Yüksel Korkut da ziyaret edildi.

AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

Genel Başkan Devlet Sert ve beraberindeki heyet, AK Parti Karabük İl Başkanlığı’nı da ziyaret etti.

Sağlık ve Sosyal Hizmet İşlerinden Sorumlu İl Başkanvekili Ferhat Salt ve İl Başkan Yardımcısı ve İl Sekreteri Kazım Çamlı ile bir araya gelen Sendikamız heyeti, sağlık ve sosyal hizmet işçilerinin sorunları ve sendikamızın yürüttüğü faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu, ilde yaşanan sorunlarla ilgili çözüm ortaklığı iradesi ortaya konuldu.

 

Bir yanıt yazın