ANKARA SAHA ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR

SARAY ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİNDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

Türkiye genelinde tüm sağlık ve sosyal hizmet personeli üyelerimizin sorunlarının yerinde  tespiti ve kurum kuruluşlarda yaşanan sorunların çözümü amacıyla gerçekleştirdiğimiz saha çalışmalarımız devam ediyor.

Sendika Genel Başkanımız Devlet Sert ve Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Özüpek, Ankara’da Saray Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti, üyelerle bir araya gelerek sorunlarını dinlediler.

Üyelerimizi birimlerinde ziyaret eden Genel Başkanımız Devlet Sert ve Başkan Yardımcımız Mustafa Özüpek, sendikal anlamda verilen mücadele, Toplu İş Sözleşmesi, eski ve şimdiki dönem arasında yaşanan farklar hakkında bilgilendirme yaptı.

Saray Engelsiz Yaşam Merkezi’nde üyelerimize dönük gerçekleştirilen ziyarete Genel Başkanımız Devlet Sert ve Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Özüpek’in yanı sıra Ankara 1 No’lu Şube Başkanımız Tahsin Özdemir, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ramazan Çoşan ve Orhun Arı ile Kudüs Komite Başkanımız Ayşe Sevinç’te katıldılar.

KURUM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki heyet, Saray Engelsiz Yaşam Merkezi Kurum Müdürü Bekir Demiryılmaz’ı da ziyaret ederek, üyelerimizin sorunlarının çözümü noktasında görüş alışverişinde bulundular. Yöneticilerimiz kendilerine iletilen sorunları paylaştılar ve çözüm önerileri noktasında sendikal faaliyetlerimizi anlattılar.

Bir yanıt yazın