ÜYELERİMİZİN SESİ OLMAYA GİRESUN’DAN DEVAM EDİYORUZ

Sendika Genel Başkan Yardımcımız Tuba Gülpemlioğlu ve Giresun İl Başkanımız Hamza Türkmen, yerinde gerçekleştirdiğimiz Karadeniz Saha Çalışmalarına Giresun ile devam ettiler.

 

AÇSH İL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ, ÜYELERİN SORUNLARI PAYLAŞILDI

Sendikamız Karadeniz Saha Çalışmaları kapsamında Giresun AÇSH İl Müdürü Fethi Elmas’a ziyarette bulundu. Ziyarette Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalışan üyelerimizin sorunlarını kapsamlı şekilde aktaran Genel Başkan Yardımcımız Tuba Gülpemlioğlu, üyelerimizin fazla mesai, ek ödeme, tayin ve becayiş gibi sorunlarını da dile getirdi.

KURUM VE KURULUŞLAR ZİYARET EDİLDİ, ÜYELERİN SORUNLARI DİNLENDİ

Üyelerimizin sorunlarının daha hızlı çözülebilmesi için yüz yüze görüşmeler yapan sendikamız bu kez de Giresun’da üyelerimiz ve kurum yöneticileriyle bir araya geldi.

Kurum ve kuruluşlarda görüşmeler yaparak üyelerimizin sorunlarını yöneticilerle paylaşan sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Tuba Gülpemlioğlu ve İl Başkanımız Hamza Türkmen, Giresun AÇSH İl Müdür Yardımcısı ve Huzurevi Kuruluş Müdürü Ali Resuloğlu’nu, Giresun Çocuk Evleri Sitesi’nde çalışan üyelerimizi ve Kuruluş Müdürü Perihan Akkaya’yı, Giresun Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışan üyelerimizi ve kuruluş müdürü Mensur Yiğit ile Keşap Engelsiz Yaşam Merkezi’nde görev yapan üyelerimiz ve kuruluş müdürü Gülnur Tosunoğlu’na ziyarette bulunarak çeşitli  görüşmeler yaptı.

Yapılan görüşmelerde üyelerimizin sorunları dinlendi ve sendikamızın sorunların çözümü noktasındaki çalışmaları hakkında bilgi verildi. Personelin her türlü talebi, kurum içinde yaşadıkları zorluklar kurum sorumlularına iletildi.

 

TEMSİLCİLERİMİZLE TOPLANTI YAPTIK

Üyelerimizin sesi olmaya devam eden Sendikamız, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan temsilcilerimiz, disiplin kurulumuz ve üyelerimizle ortak toplantı gerçekleştirdi.

Üyelerin toplu sözleşmeden kaynaklanan haklarının hatırlatıldığı ve kurum ve kuruluşlarda yaşanan sıkıntıların masaya yatırıldığı toplantıda, üyelerin sorunları noktasında karşılıklı görüş- bilgi alışverişinde bulunuldu, sendikamızın bakanlık ve  ilgili birimleri nezdinde gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi verildi.

 

Bir yanıt yazın