BATI KARADENİZ SAHA ÇALIŞMASI

ZONGULDAKLI ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYIZ

Sendikamızın Türkiye genelinde yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Batı Karadeniz illerinden Zonguldak’taydık. Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan,  Zonguldak’ta  kurum kuruluşları ziyaret etti, üyelerle bir araya geldi,  sorunların çözümü konusunda yöneticilerle görüştü.

 

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan, Sağlık Bakanlığı’na bağlı kurum kuruluşlarda çalışan üyelerimizin sorunlarının çözümü için İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner’e ziyarette bulundu.

Ziyaret kapsamında üyelerimizin fazla mesai, ek ödeme gibi sorunlarının çözümü noktasında bilgi alışverişinde bulunuldu ve talepler iletildi. Ziyarete Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan’ın yanı sıra, Zonguldak İl Başkanımız Recai Özcan, İl Başkan Yardımcımız Mehmet Karaman ve kurum temsilcilerimiz de katılım sağladı.

 

AÇSH İL MÜDÜRLÜKLERİNE BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR ZİYARET EDİLDİ, ÜYELERLE TOPLANTI YAPILDI

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Zonguldak İl Müdürlüğü’ne bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin sorunlarının tespiti ve çözüm noktasında uzlaşı sağlanılması adına kurumlara ziyarette bulunuldu. Sosyal hizmet personelinin sorunlarının bir kez daha dile getirildiği görüşmelerde 696 sayılı KHK ile kadro alan üyelerimizin yaşadıkları sorunların çözümü noktasında paylaşımlar yapıldı.

Kurumlarda çalışan üyelerimizle sendikal faaliyetler hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı, üyelerin talepleri dinlendi. Görev başında hizmet veren diğer üyelerimiz ziyaret edildi.

 

SAĞLIK PERSONELİNİN SORUNLARI İÇİN SAĞLIK-SEN İLE ORTAK MESAİ

Sağlık personelinin işçi-memur ayrımı yapılmadan tüm haklardan ortak faydalandırılması konusunda  da çalışmalar yürüten  Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan,  Zonguldak’ta Sağlık Sen Şube  Başkanı Mehmet Ali  Kara’ya ziyaret etti.  Çalışma hayatı ve sendikal konuların görüşüldüğü  ziyarette,  il bazında yürütülecek  ortak çalışmalar konusunda da  fikir  alışverişinde bulunuldu.

 

HAK-İŞ İL BAŞKANINA  ZİYARET

Sendika Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan ve beraberindeki heyet, Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in Zonguldak İl Başkanı Nihat Oruç’u da ziyaret etti. Zonguldak ölçeğinde  HAK-İŞ ve üye sendikaların yürüttüğü  çalışmalarla  ilgili  değerlendirmelerin yapıldığı görüşmede,  Öz  Sağlık-İş  olarak sürdürülen çalışmalar hakkında  bilgi verildi.

Bir cevap yazın