GENEL BAŞKAN SERT KONYA’DA ÜYELERLE BİR ARAYA GELDİ

SERT, KURUM TEMSİLCİLERİNİ DİNLEDİ

Genel Başkan Devlet Sert’in, üyelerinin sorunlarını yerinde tespit kapsamında yurt genelinde sürdürdüğü çalışmalar devam ediyor.  Başkan Sert, son olarak Konya’da bütün kurumların temsilcileri ile bir araya geldi, kurumları  ziyaret ederek hem üyelerle  hem de yöneticilerle  görüştü.

Genel Başkan Devlet Sert, Konya’da  HAK -İŞ  Konya  İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, İl Başkanı Vacit Sır ile görüştü. Konfederasyona bağlı sendikaların Konya İl Başkanlıklarının faaliyetlerine ilişkin görüş  alışverişinde bulunan Sert,  İl  Başkanlığı’nda  ayrıca  kurum temsilcileri ile geniş katılımlı bir toplantı düzenledi.

İL SAĞLIK  MÜDÜRÜ KOÇ’U ZİYARET

Konya temasları kapsamında İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ile bir araya gelen Genel Başkan Sert, özellikle pandemi sürecinde büyük  fedakarlıklar gösteren sağlık  çalışanlarının sorunlarının da  aynı hassasiyet  ile çözüme kavuşturulmasını istedi.

AÇSH İL MÜDÜRÜ AKYÜZ’E SORUNLAR İLETİLDİ

Kurumlara yaptığı ziyaret sonrası Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İbrahim Akyüz’ü makamında ziyaret eden Genel Başkan Sert, sosyal hizmet personelinin sabit vardiya, çalışma koşulları, kurumlarda yaşanan bazı keyfiliklerle ilgili sorunlarını aktardı. Başkan Sert sorunların çözümü için sendika ile ortak geliştirilecek tüm projelere destek verileceğini söyledi.

DR. ALİ KEMAL BELVİRANLI KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ZİYARET EDİLDİ

Kurum ziyaretleri kapsamında Dr. Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi çalışanlarını da ziyaret eden Genel Başkan Devlet Sert, üyelerle görüştü, pandemi koşullarında yürütülen mesai uygulamaları hakkında bilgi aldı. Sert daha sonra Hastane Başhekimi Dr. Erkan Ataş ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

AK PARTİ KONYA İL BAŞKANLIĞI ZİYARET EDİLDİ

Sosyal hizmet personelinin yaşadığı sıkıntıların çözümü için Konya’daki temaslarına AK Parti  Konya  İl Başkanlığını da ziyaret ederek devam eden Genel Başkan Devlet Sert, konu  ile ilgili olarak hükümete sunulan raporlardan söz  etti ve bu konuda yerel siyasi kurumların da sorumluluk üstlenmesini istedi.

Genel Başkan Devlet Sert’in Konya’da yürüttüğü saha çalışmalarına Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özüpek, Konya  İl Başkanı Ramazan Çakır ve kurum temsilcileri de eşlik etti.

Bir yanıt yazın