GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, NEVŞEHİR’Lİ ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan, Nevşehir’de kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımıza ziyaretlerinde Nevşehir Şube Başkanı Muhammet Fatih Mutlu ile şube yönetimi eşlik etti.

KADIN KONUK EVİ’NDE ÜYE ZİYARETİ

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, Kadın Konuk Evi’nde görev yapan üyelerimizle bir araya gelerek bilgilendirmede bulundular. Ayrıca Kurum Müdürü Sibel Gündüz’ü de ziyaret ederek üyelerimizin sorunlarına ilişkin istişarede bulundular.

GÜMÜŞKENT ZİHİNSEL ENGELLİLER BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NE ZİYARET

Gümüşkent Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kurum müdürü Abdullah Özdemir’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız kurumda görev yapan üyelerimizin sorunlarını paylaştı.

HACIBEKTAŞ RIFAT KARTAL HUZUEVİ’NE ZİYARET

Nevşehir’de saha çalışmasında bulunan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Hacıbektaş Rıfat Kartal Huzurevi’nde üyelerimizle bir araya gelerek bilgilendirmede bulundu.

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDE ÜYE ZİYARETİ

Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’nde üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Doğan, üyelerimizin sorularını dinleyerek tek tek cevap verdi, sendikamız çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

ÜRGÜP HANİFE-MEMİŞ AKSOY BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NE ZİYARET 

Ürgüp Hanife-Memiş Aksoy Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde üyelerimizle bir araya gelerek bilgilendirmede bulunan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Kurum Müdürü Recai Gündüz’ü de ziyaret ederek üyelerimizin sorularına yönelik istişarede bulundu.

ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Nevşehir Şube Başkanımız Muhammet Fatih Mutlu ve şube yönetimini ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, ilde yürütülen sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.