GENEL BAŞKAN SERT, SAMSUN’DA SAHA ÇALIŞMASINDA BULUNDU

Genel Başkanımız Devlet Sert, İş-Aile Uyumunun Sağlanması Yoluyla Aile Yapısının Güçlendirilmesi Projesi” eğitim programımızın ikincisi için bulunduğu Samsun’da ziyaretlerde bulundu.

Genel Başkan Sert’e ziyaretlerinde, Sendikamız Genel Sekreter Yardımcısı Yavuz Aksanoğlu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri eski Genel Müdürü Orhan Koç, Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyemiz Tuba Kavaklı, ÖZ-SAM Yürütme Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Mehmet Merve Özaydın, Samsun Şube Başkanımız Muhiddin Sever ile şube yönetimi eşlik etti.

İL MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARET EDİLDİ

Samsun Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kemal Gümrükçü ve İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr Mustafa Uras’ı ziyaret eden Genel Başkan Sert ve beraberindeki sendikamız heyeti, İl Müdürlüklerine bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin çalıştıkları kurumda yaşadığı sorunlar ve taleplerini iletti, sendikamızın sorunların çözümüne yönelik çalışmaları hakkında bilgi verdi.

HİZMET-İŞ SAMSUN ŞUBE BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Konfederasyonumuza bağlı Hizmet-İş Sendikamızın Samsun Şube Başkanlığını ziyaret eden Genel Başkanımız Sert, Şube Başkanı Ziya Uzun ve şube yönetimi ile ilde yürütülen ortak sendikal faaliyetler hakkında istişarede bulundu.