GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, KARAMAN’DA SAHA ÇALIŞMASINDA BULUNDU

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Karaman’da kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımız Doğan’a ziyaretlerinde Karaman Şube Başkanımız Hatice Bağcıoğlu ile şube yönetimi eşlik etti.

ERMENEK ALİ RIZA ALIÇLI REHABİLİTASYON MERKEZİ’NE ZİYARET

Ermek Ali Rıza Alıçlı Rehabilitasyon Merkezi’nde üyelerimizle bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı yapan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Kurum Müdürü Fatma Arzu Yılmaz’ı ziyaret ederek üyelerimizin sorun ve talepleri hakkında istişarede bulundu.

BAŞYAYLA BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ’NE ZİYARET

Karaman’da saha çalışmasında bulunan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Başyayla Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde üyelerimizle bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı yaptı. Üyelerimizin sorularını cevaplayan Doğan, sendikamız çalışmaları hakkında bilgi verdi.

DURSUN FAKİH HUZUREVİ’NE ZİYARET

Dursun Fakih Huzurevi’nde üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Doğan, sendikamız çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan temsilcilerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız temsilcilerimizin sorularını tek tek cevap verdi.

ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Karaman Şube Başkanımız Hatice Bağcıoğlu ile şube yönetimini ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, ilde yürütülen sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.