GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YAVUZ, ELAZIĞ’DA SAHA ÇALIŞMASINDA BULUNDU

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Adem Yavuz, Elazığ’da kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz’a ziyaretlerinde, Elazığ Şube Başkanımız İrfan Demirtaş ile şube yönetimi eşlik etti.

TEMSİLCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Elazığ’da yerindelik ilkesiyle sendikal faaliyette bulunan Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan temsilcilerimizle bir araya gelerek, sorularını ve taleplerini dinledi, tek tek cevap verdi.

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Aile ve Sosyal Hizmetler Elazığ İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, İl Müdür Yardımcısı Faruk Aydın’ı ziyaret ederek kurumda görev yapan üyelerimizin yaşadığı sıkıntılar ve sorunlar hakkında istişarede bulundu, sendikamızın çözüm önerilerini dile getirdi.

Aynı zamanda Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde Şube Müdürü İbrahim Aydın ve Mahmut Şahin’i de ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

Elazığ’da üyelerimize dönük sendikal faaliyetlerde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz ve beraberindeki sendikamız heyeti, Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’nde üyelerimizle bir araya geldi, sorun ve taleplerini dinleyerek sorularına cevap verdi.

Aynı zamanda üyelerimizle birlikte Çocuk Evleri Sitesi Kuruluş Müdürü Hıdır Aslan’ı da ziyaret etti.

ÇODEM KURULUŞ MÜDÜRÜNE ZİYARET

Elazığ ÇODEM Kuruluş Müdürü Abdülmelik Bingöl ile bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, kurumda çalışan üyelerimizin sorun ve taleplere ilişkin istişarede bulundu.