GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, AĞRI’DA SAHA ÇALIŞMASINDA BULUNDU

Sendikamızın yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, Ağrı’da kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan’a ziyaretlerinde Ağrı Şube Başkanımız Hakan Yıldırım ile şube yönetimi eşlik etti.

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Aile ve Sosyal Hizmetler Ağrı İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kurumda görev yapan üyelerimizle bir araya geldi. Daha sonra İl Müdürü Ertaç Baki’yi de ziyaret ederek İl Müdürlüğü’ne bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin sorun ve talepleri hakkında istişarede bulundu, sendikal çözüm önerilerini paylaştı.

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Coşkun Daharlı’yı da ziyaret ederek kurumda görev yapan üyelerimizin yaşadığı sorun ve sıkıntılar hakkında istişarede bulundu.

Genel Başkan Yardımcımız Doğan, aynı zamanda kurumda çalışan üyelerimizle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi, tek tek sorularını yanıtladı.

AĞRI EĞİŞTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NE ZİYARET

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde üyelerimizi çalıştıkları birimde ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Hastane Başhekimi Dr. Öğretim Görevlisi Adem Aslan’ı da ziyaret ederek üyelerimizin yaşadığı sorun ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

TEMSİLCİLER TOPLANTISI YAPILDI

Ağrı Şubemizi ziyaret ederek Şube yönetimi,  temsilcilerimiz ve komite başkanlarıyla bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Doğan, bilgilendirme toplantısı yaptı.

Temsilcilerimizden gelen soruları tek tek yanıtlayarak sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi verdi.