DEVLET KORUMASINDAKİ 60 ÇOCUĞUMUZLA İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİK

Sendikamız Ankara 1 No’lu Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında Ankara Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’nde devlet korumasında olan 60 çocuğumuzla Sendikamızda bir araya geldik.

Sendikamız Genel Merkezinde gerçekleşen iftar programına Genel Başkanımız Devlet Sert, Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Özüpek, Genel Sekreterimiz Muhammet Esat Eyvaz, Genel Sekreter Yardımcılarımız Yavuz Aksanoğlu, Fadlı Erdem, Ankara Çocuk Evleri Sitesi Kuruluş Müdürü Ömer Faruk Kaya, Kuruluş Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Özdemir, Ankara 1 No’lu Şube Başkanımız Tahsin Özdemir ile şube yönetimi, Ankara 2 No’lu Şube Başkanımız Yener Öztürk ile şube yönetimi, Kültür Sanat Komite Başkanımız Bilal Altunbaş ve kurum bünyesinde görev yapan üyelerimiz katıldı.

Genel Başkanımız Devlet Sert ve yönetim kurulu üyelerimiz, Genel Merkezimizde kendileri için düzenlenen iftar programına katılan 60 çocuğumuzla tek tek ilgilenerek sohbet etti.

İftar programında devlet korumasındaki 60 çocuğumuz için palyaço gösterisi, pamuk şeker ikramı gibi sosyal aktiviteler de düzenlendi.