GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ ESKİŞEHİR’DEYDİ…

Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Adem Yavuz ve Süleyman Doğan, Eskişehir’de saha çalışmasında bulundu.

Genel Başkan Yardımcılarımıza ziyaretlerinde Eskişehir Şube Başkanımız Filiz Taşdelen ve şube yönetimi eşlik etti.

ESKİ AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI GÜRCAN’A ZİYARET

Genel Başkan Yardımcılarımız Doğan ve Yavuz, Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Prof.Dr. Ayşen Gürcan’ı ziyaret ettiler, sosyal hizmet işçilerinin sorunları, bakanlık yaptığı dönemdeki  faaliyetler ve sendikal çalışmalar hakkında Bakan Gürcan ile istişarede bulundular.

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcılarımız Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Eskişehir İl Müdür Vekili Hüseyin Hacıoğlu’nu da ziyaret ettiler.

Ziyaretlerinde il müdürlüğü bünyesindeki kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin yaşadığı sorunları dile getiren Genel Başkan Yardımcılarımız sendikal çözüm önerileri hakkında da fikir alışverişinde bulundular.

ASH KURUM İDARECİLERİNE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcılarımız Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan idarecileri de ziyaret ederek üyelerimizin mali ve özlük hakları hakkında görüştüler.

BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan üyelerimiz ve temsilcilerimizi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcılarımız Yavuz ve Doğan, bilgilendirme toplantısı da yaparak gelen soruları cevapladılar.

Toplantıda Kamu Çerçeve Protokolü ve toplu iş sözleşmesi hakkında da bilgi verdiler.

ÜYELERLE TOPLANTI YAPILDI

Eskişehir programı çerçevesinde Şubemizi de ziyaret eden Genel Başkan Yardımcılarımız temsilcilerimizle bir araya gelerek toplantı yaptılar.

Genel Başkan Yardımcılarımız Yavuz ve Doğan bilgilendirme yaparak gelen soruları cevaplandırdılar.