GENEL BAŞKAN SERT ERZİNCAN ŞUBE BİNAMIZIN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Öz Sağlık-İş Sendikamız sayısal olarak büyürken, kurumsal olarak da büyümeye devam ediyor. Sendikamızın Türkiye genelinde açılan şube binalarına bir yenisi daha eklendi.

Genel Başkanımız Devlet Sert’in katılımıyla Erzincan Şube Binamızın açılışı gerçekleşti.

Açılış töreninde Genel Başkanımız Devlet Sert’in yanı sıra, Genel Başkan Yardımcılarımız Remzi Karataş ve Süleyman Doğan, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, Erzincan Şube Başkanımız Metin Bulut ile şube yönetimi, Sivas Şube Başkanımız İbrahim Eyce, Erzurum Şube Başkanımız Ebru Kılıç, Bingöl Şube Başkanımız Ercan Anacur, Karadeniz Bölge-Trabzon Şube Başkanımız Engin Erbaşaran, Bayburt Şube Başkanımız Murat Şahinoğlu, Giresun Şube Başkanı Hamza Türkmen, Gümüşhane Şube Başkanı Hamiye Ayşe Uçan ve Malatya Şube Başkanımız Mustafa Türkoğlu da katıldı.

Dualarla açılışı gerçekleştirilen Şube Binamızın hayırlı olması temennisinde bulunan Genel Başkan Sert, “Üyelerimizin mutlu-hüzünlü anlarında, sorunlarını çözmek için ya da istişarelerde bulunmak için gidip gelebilecekleri mekanların olmasını çok önemsiyoruz. Erzincanlı üyelerimize hayırlı olsun” dedi.

ERZİNCAN’IN MANEVİ DEĞERLERİ ZİYARET EDİLDİ


Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki heyet, Erzincan’ın manevi değerlerinden olan Terzi Baba ve Pir Muhammed Sami-İl Erzincani Türbesini ziyaret ettiler.