HİZMET-İŞ 45 YAŞINDA

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ HİZMET-İŞ SENDİKASI 45. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE KATILDI

HAK-İŞ Konfederasyonumuza bağlı Hizmet-İş Sendikamızın 45. Kuruluş yıl dönümü, “Emeğin Küresel Kudreti HİZMET-İŞ” temasıyla Ankara’da kutlandı.

Kuruluş yıl dönümü programına Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz ve Mustafa Özüpek’in yanı sıra, HAK-İŞ Konfederasyonu ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, Çalışma ve Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Adnan Ertem, Hizmet-İş Sendikası Kurucu Genel Başkanı Hüseyin Tanrıverdi, Genel Başkan Vekili Halil Özdemir, Genel Başkan Yardımcıları Osman Yıldız ve Yunus Değirmenci, HAK-İŞ Genel Sekreteri Eda Akbulut, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Uğurlu, Mahalli İdareler ve İşverenleri Sendikası Genel Sekreteri Mehmet Oruçöz ve HAK-İŞ’e bağlı sendikaların genel başkan ve yöneticileri katıldı.

Program İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

“HAK MÜCADELESİNE DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM”

45.kuruluş yıl dönümü programında bir konuşma gerçekleştiren HAK-İŞ Konfederasyonu ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan “Sendikamızın 45 yıllık emek ve hak mücadelesine destek veren herkese teşekkür ederim. HİZMET-İŞ’in değerlerinden taviz vermeden yoluna emin adımlarla devam ediyor” dedi.