Sağlık ve Sosyal Hizmet İşçilerinin Çocukları Resim Yarışmasında Buluşuyor…

“AİLEMİN EMEĞİ-BENİM GELECEĞİM”  KONULU RESİM YARIŞMASI İÇİN SON BAŞVURU 6 ŞUBAT

Sendikamız Kültür Sanat Komite Başkanlığı ve Akademik Üst Kurulumuz ÖZ-SAM tarafından, üyemiz sağlık ve sosyal hizmet işçilerinin çocukları için bir resim yarışması düzenlendi.

İlk, orta ve lise öğrencilerinin katılacağı “AİLEMİN EMEĞİ, BENİM GELECEĞİM” konulu resim yarışması için yapılacak resimlerin son gönderilme tarihi 6 Şubat 2023 olarak belirlendi.

Hacı Bayram Üniversitesi Görsel Sanatlar Fakültesi hocalarınca oluşturulan jüri tarafından değerlendirilecek resimlerde her türlü teknik ve malzeme (sulu boya, kuru boya, pastel boya, yağlı boya vb) kullanılabilecek.

Öğrencilerin 6 Şubat 2023 tarihine kadar ebeveynlerinin bağlı bulunduğu illerdeki Öz Sağlık-İş Sendikası Şube Başkanlıklarına teslim edecekleri eserlere ve yarışmaya ilişkin ayrıntılı bilgi Şube Başkanlıklarından edinilebilecek.

Şube Başkanlıkları tarafından Sendikamız Genel Merkezi’ne gönderilecek orijinal eserler, jüri üyeleri tarafından değerlendirmeye tutulacak.

İlkokul, ortaokul ve lise kategorilerinde birinci olan eserlere tam altın, ikinci olan eserlere yarım altın, üçüncü olan eserlere ise çeyrek altın ödülü verilecek.

Ayrıca her bir kategorinin ilk 10’una giren eserlere ise çeşitli hediyeler takdim edilecek.

 

KATILIM ŞARTNAMESİ