GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YAVUZ, ADLİ TIP KURUMU BAŞKANLIĞINDAKİ ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI…

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’nda görev yapan üyelerimiz adına yürütülen toplu iş sözleşmesi görüşmeleri devam ederken Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, Başkanlık uhdesinde görev yapan üyelerimiz için geniş bir saha çalışması yaptı, ziyaretlerde bulundu.

ADLİ TIP KURUMU BAŞKANI HIZIR ASLIYÜKSEK ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, beraberinde İstanbul 2 No’lu Şube Başkanımız Erdem Dinç, İstanbul 3 Nolu Şube Başkanımız Ergin Balekoğlu, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, Enerji-İş Sendikası Genel Başkanı Mahmud Altunsoy ve Başkan Yardımcıları Av. Salih Erbaş ve Mübin Tekin’den oluşan geniş katılımlı bir heyet ile Adli Tıp Kurumu Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Hızır Aslıyüksek’i ziyaret etti.

TİS MÜZAKERELERİ İLE İLGİLİ ÜYELERİMİZİN TALEP VE BEKLENTİLERİ İSTİŞARE EDİLDİ

Sendikamız heyetini makamında kabul eden Adli Tıp Kurumu Başkanı Aslıyüksek ile kurumda çalışan üyelerimiz adına  MİKSEN ile yürütülen  toplu  iş sözleşmesi müzakerelerinde üyelerimizin talep ve beklentileri istişare edildi, kurum çalışanlarının sorunları ve sendikal çözüm önerileri dile getirildi.

Görüşmede Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcısı Muhammet Şimşek’te hazır bulundu.

BAŞKAN YARDIMCISI UÇAR İLE BİR ARAYA GELİNDİ

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz Başkanlığı’ndaki heyet Adli Tıp Kurumu temasları sırasında Başkan Yardımcısı  Av. Tarık Yusuf Uçar ile de bir araya geldi.

Heyetimiz Başkan Yardımcısı Uçar ile Sendikamızın Kurum çalışanları adına ortaya koyduğu sendikal çözüm önerileri ve toplu iş sözleşmesi yaklaşımlarını müzakere etti.

KURUM ÇALIŞANLARI ZİYARET EDİLDİ

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı uhdesinde görev yapan üyelerimiz ile de bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz ve  İstanbul 2 No’lu  Şube Başkanımız Erdem Dinç birimlerde ziyaret ettikleri çalışanların taleplerini dinledi, sendikal çalışmalarımız hakkında üyelerimizi bilgilendirdi.