ADANA BALCALI HASTANESİ SAĞLIK İŞÇİLERİNDEN SENDİKAMIZA BÜYÜK TEVECCÜH…

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ADEM YAVUZ BALCALI DA İŞÇİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Sendikamızın ülke genelindeki üniversite hastanelerinde görev yapan sağlık işçilerinin sorunlarının tespiti, istişaresi, üyelerin talepleri ve sendikal önerilerimizin sunulması yönündeki çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz bu manada geniş bir saha çalışmasını Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’nde gerçekleştirdi.

Genel Merkez TİS  ve  Mevzuat Uzmanımız Emre  Kılıç, Adana  Şube  Başkanımız Mesut Tekin Demirci ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Balcalı Hastanesi Teşkilatımızdan  Okan Nennioğlu ve Yunus Altunkaynak’ın da eşlik ettiği  çalışmada, birimlerde görev yapan sağlık işçileri ziyaret edildi, talepleri dinlenildi.

SENDİKAMIZA BÜYÜK İLGİ

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı  Hastanesi’nde yaptığı çalışmada tüm birimlerde çalışan sağlık işçilerini ziyaret etti, sıkıntıları ve çözüm önerilerini dinledi.

Yavuz ayrıca güvenlik görevlileri ile farklı görev tanımları ile çalışan personelle de bir araya geldi. Sendikamızın çözüm önerileri ile yeni dönem toplu iş sözleşmesi kapsamında masada görüşülen konulara ilişkin bilgi verdi.

ADANA ŞUBEMİZ İLE BİR ARAYA GELİNDİ

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, Balcalı Hastanesi kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretler sonrasında Adana Şube Başkan ve Yöneticilerimiz ile de bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

ALTUNKAYNAK’ IN BEBEĞİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Öte yandan Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz ve beraberindeki heyet Adana Balcalı teşkilat mensuplarımızdan Yunus Altunkaynak’ın erken doğan ve Seyhan Başkent Hastanesi’nde tedavi gören bebeği için de geçmiş olsun ziyaretinde bulundu,  acil şifalar diledi.