GENEL BAŞKAN SERT’TEN GENEL KURULLARINI TAMAMLAYAN KARDEŞ SENDİKALARIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Genel Başkanımız Devlet Sert ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Özüpek, Süleyman Doğan ve Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem HAK-İŞ Konfederasyonumuza bağlı faaliyet gösteren ve Genel Kurullarını tamamlayan kardeş sendikalarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASI’NA ZİYARET

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerimiz Genel Kurulunu tamamlayan Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyarette Özçelik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Aydın Baysal ve Genel Sekreter Ahmet Çolak’ta hazır bulundu.

ÖZ BÜRO İŞ SENDİKASI’NA ZİYARET

Sendikamız heyetinin sonraki durağı ise Öz Büro-İş Sendikası oldu. Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki sendikamız heyeti Genel Kurulunu tamamlayan Öz Büro-İş Sendikası Genel Başkanı Baki Gülbaba ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

Ziyarette Öz Büro İş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Emrah Sağır, Ramazan Kaşkaya ve Mahmut Öz Yavuz da hazır bulundu.