GENEL BAŞKAN DEVLET SERT TOÇ BİR-SEN GENEL KURULU’NA KATILDI

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası TOÇ BİR-SEN’in 7. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

Kızılcahamam’da yapılan TOÇ BİR-SEN 7. Olağan Genel Kurulu’na Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, Ak Parti Konya Milletvekili, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi, ÇSGB Eski Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, Memur-Sen Konfederasyonu Başkanı Ali Yalçın, konfederasyona bağlı sendikaların genel başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda STK temsilcisi iştirak etti.

Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Özüpek ile birlikte Genel Kurula katılarak mevcut Genel Başkan Hüseyin Öztürk ve yönetimine başarılar dileyen Genel Başkanımız Devlet Sert “Yeni Hedeflere İlk Günkü Heyecanla” sloganıyla gerçekleştirilen 7. Olağan Genel Kurulun hayırlara vesile olmasını temenni etti, “Erdemliler Hareketinin” bir diğer ayağı olan Memur-Sen Konfederasyonu’nun ve bağlı sendikaların demokratik olgunlukları ile yerli ve milli duruşlarının her zaman takdir edildiğini kaydetti.