ANKARA BİLİM ÜNİVERSİTESİ İLE LİSANS, YÜKSEK LİSANS VE SERTİFİKA EĞİTİM İNDİRİMİ ANLAŞMASI YAPILDI

Sendikamız ile  Ankara  Bilim Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile lisans, yüksek lisans ve sertifika  eğitimleri için çeşitli kademelerde yüzde  40’lara varan indirim sağlandı. Protokol Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert  ile  Ankara Bilim Üniversitesi Rektör Vekili  Prof. Dr. Yavuz Demir arasında imzalandı.
Sendika Genel Merkezi’nde yapılan protokol imza törenine Genel Başkanımız Devlet Sert, Genel Başkan Yardımcımız Tuba  Gülpembelioğlu, Ankara  Bilim Üniversitesi  adına Rektör Vekili  Prof. Dr.  Yavuz Demir, Rektör Yardımcısı  ve  İnsan ve  Toplum Bilimleri  Fakültesi  Dekanı  Prof. Dr.  Cem Harun Meydan da katıldı.
İmzalanan protokole göre, Sendikamız üyeleri, çalışanları ve çocukları  Ankara  Bilim Üniversitesi lisans  programlarını tercih etmeleri halinde ilan edilen eğitim ücretleri burs ve  indirimleri üzerinden yüzde  5,  yüksek lisans programlarına toplu başvuru yapılması halinde yüzde  25,  sürekli  eğitim merkezi tarafından yapılacak olan kurs, sertifika  program veya  eğitimleri için ise  toplu başvurularda yüzde  40 oranında indirim yapılacak.

Bir yanıt yazın