GÜLPEMBELİOĞLU’NUN MUTLU GÜNÜ

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı  ve  Kadın Komitesi  Başkanımız Tuba  Gülpembelioğlu’nun kızı Rumeysa Gülpembelioğlu, hayatını Furkan Demirkoparan ile birleştirdi.

Ankara’da düzenlenen bir törenle dünya evine giren genç çiftin nikahını Ankara  İl  Müftü  Yardımcısı Ali  Ünal kıyarken, şahitliklerini Sendikamız Genel Başkanı  Devlet Sert, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı  Yunus  Değirmenci,  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Havacılık ve Uzay Fakültesi Dekanı Prof. Dr.  Veli  Çelik ve yine  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sadettin Orhan yaptılar.

Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğünde Genel Başkan Yardımcılarımız Yavuz Aksanoğlu, Süleyman Doğan il ve şube başkanlarımız, temsilcilerimiz ve üyelerimiz de  Tuba  Gülpembelioğlu’nu bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Rumeysa-Furkan çiftinin bu anlamlı gününe  ayrıca HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Sekreteri  Eda Güner, HAK-İŞ’e bağlı kardeş sendikaların yöneticileri de katılarak, mutluluklarına ortak oldular.

Öz  Sağlık-İş Sendikası  olarak  Genel Başkan Yardımcısı  Tuba  Gülpembelioğlu’nu tebrik eder,  genç  çiftlere mutluluklar dileriz.

Bir yanıt yazın