KARADENİZDEYİZ

RİZELİ ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDIK

 

Sendikamızın üyelerin sorunlarının yerinde ve hızlı çözümü için gerçekleştirdiği saha çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda Rize’de saha çalışması yürüten Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan, İl Sağlık Müdürlüğü ve müdürlüklere bağlı kurum ve kuruluşlarda saha çalışması gerçekleştirdi, üyelerle bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı yaptı.

 

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Rize’de gerçekleştirilen saha çalışması kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe’yi ziyaret etti. İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan üyelerimizin yaşadığı sorunlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretlerinde Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan’a, Rize Şube Başkanımız Bahadır Mafratoğlu ve Şube Başkan Yardımcılarımız da eşlik etti.

 

KURUM VE KURULUŞLAR ZİYARET EDİLDİ, ÜYELERLE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI YAPILDI

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, gerçekleştirdiği saha çalışması kapsamında Kaçkar Devlet Hastanesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Çayeli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Kurumlarda çalışan üyelerimizle bir araya gelen Doğan, kurumlarda yaşanan sıkıntıları bizzat yerinde görerek, sorunların giderilmesi için yöneticilerle görüştü.

Üyelerle toplantı gerçekleştiren Doğan, TİS süreçleri ve sendikal faaliyetler hakkında bilgilendirme yaptı.

 

Bir yanıt yazın