ACI KAYBIMIZ

İstanbul Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve  Sinir Hastalıkları  Hastanesi’nde görevli Üyemiz  Sezai Dağdelen, Düzce-Yığılca’da  ailesi ile birlikte geçirdiği trafik kazasında vefat etti.
Yığılca’dan Düzce  istikametine gitmekte olan  Dağdelen ve beraberindekiler yolun yağışlı ve kaygan olması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı yönden gelen işçi servisi  ile çarpıştı.
Kazada  otomobilin sürücüsü  yine  Üyemiz Ahmet Dağdelen  ile  Üyemiz Sezai Dağdelen, eşi Emine  Dağdelen, Uğur Dağdelen, Alaattin M. ve servis sürücüsü Veysel Y. Yaralandı.  Üyemiz Sezai Dağdelen ile yaralılardan Ahmet Gündoğdu hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybettiler.
Kazada ağır yaralanan Üyemiz Sezai Dağdelen’in eşi Emine Dağdelen İstanbul Bakırköy Sadi Konuk Hastanesine nakledildi. Kazada yaralanan diğer üyemiz Ahmet Dağdelen’in tedavisi ise  Düzce  Atatürk  Hastanesi’nde devam ediyor.

İSTANBUL  2 NO’LU  ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZ CENAZEYE KATILIM SAĞLADI
Trafik kazası sonucu vefat eden Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde görev yapan Üyemiz Sezai Dağdelen’in Düzce/Yığılca’daki cenaze törenine İstanbul  2 No’lu  Şube  Başkanımız Erdem Dinç  ve  Şube  Yöneticilerimiz, Temsilcilerimiz ve Dağdelen’in mesai arkadaşları da katılarak  Genel Başkanımız Devlet  Sert’in  başsağlığı ve taziyelerini ilettiler.
Öz Sağlık-İş  İstanbul  2 No’lu  Şubemizden oluşan heyetimiz ayrıca aynı kazadan yaralanan ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Ahmet Dağdelen’i de ziyaret ederek  geçmiş olsun dileğinde bulundular.
Üyemiz Sezai Dağdelen’in vefat ettiği kaza ve sonrasında  yaralıların hastaneye nakli,  cenaze ve yaralıların durumu ile ilgili olarak Sendikamız  Düzce İl Başkanı İmran Önen ve yönetimi de ilk andan itibaren büyük  ilgi gösterdi.
Üyemiz Dağdelen’e  Cenab-ı  Hak’tan rahmet, kederli  ailesine başsağlığı ve  sabır,  aynı kazada yaralanan eşi ve diğer vatandaşlarımıza  acil şifalar diliyoruz.
Camiamızın başı sağ olsun.

Bir yanıt yazın