İZMİR, AYDIN VE MUĞLA’DA SAHA ÇALIŞMASI

EGELİ ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDIK

Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Özüpek ve Yavuz Aksanoğlu, Ege Bölgesi’nde üyelerimizin çalıştıkları kurumları ziyaret ettiler, İl Müdürlükleri ve kurum yöneticileriyle bir araya geldiler.

İZMİR AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Özüpek ve Yavuz Aksanoğlu’nun Ege Bölgesi’nde yürüttükleri saha çalışması kapsamında İzmir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nesim Tanğlay’ı ziyaret ederek kurumlarda çalışan üyelerimizin sorunlarını ve sendikal çözüm önerilerini paylaştılar.

KURUM YÖNETİCİLERİYLE GÖRÜŞÜLDÜ, ÜYELERLE BİR ARAYA GELİNDİ

Genel Başkan Yardımcılarımız Özüpek ve Aksanoğlu, Bornova Huzurevi Müdür Yardımcısı Münip Yılmaz, ÇEKOM Müdürü Sercan Oğuz Yalçın, Torbalı Huzurevi Müdürü Şerif Durdu, Narlıdere Huzurevi Müdürü Zekeriya Ertaş ve Şehit Ademdertsiz Huzurevi Müdürü İbrahim Aslan’ı kurumlarında ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında kurumlarda çalışan üyelerimizin fazla mesai ve Pandemi koşullarında çalışma şartlarından doğan sıkıntıları dile getirildi. Aynı zamanda üyelerimizin talepleri ve sendikamızın sorunlara yaklaşımı hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretlere Genel Başkan Yardımcılarımızın yanı sıra, İzmir Şube Başkanımız Muharrem Çekim ve Şube Başkan Yardımcımız Hacer Karakaya’da eşlik ettiler.

AYDIN’DA KURUM ZİYARETLERİ

Üyelerimizin sorunlarının yerinde ve hızlı çözümü için gerçekleştirilen saha çalışmaları kapsamında Aydın’da Atça Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Horsunlu Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edildi, üyelerimizin sorunları sendikamızın Toplu İş Sözleşmesi süreçleri hakkında bilgilendirme yapıldı.

Aydın ziyaretlerine Genel Başkan Yardımcılarımızla birlikte İl Başkanımız Nefise Şahin ve kurum temsilcileri de katıldı.

MUĞLA’DA TEMASLAR

Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Özüpek ve Yavuz Aksanoğlu’nun İzmir ve Aydın temaslarından sonraki durağı Muğla oldu. Muğla’da üyelerimizin sorunlarına dönük temaslarda bulunan Genel Başkan Yardımcılarımız Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Muğla İl Müdürü Seyfi Bozçelik’i ziyaret ettiler, müdürlüğe bağlı çalışan üyelerimizin yaşadıkları sorunları dile getirdiler.

ÜYELERLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Üyelerimizi çalıştıkları kurumlarda ziyaret eden Yönetimimiz ve Muğla İl Başkanımız Nilüfer Kavasoğlu ve kurum temsilcilerimiz Fethiye Engelsiz Yaşam Bakım- Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde çalışan üyelerimizle bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı yaptılar.

Toplantıda sorunların çözümü noktasında sendikal faaliyetler hakkında bilgilendirme yapılırken üyelerin sorunları da dinlendi.

Bir yanıt yazın