DOĞU ANADOLU’DA SAHADAYIZ

Sendikamızın sağlık ve sosyal hizmet personelinin sorunlarının yerinde ve hızlı çözümü için gerçekleştirdiği saha çalışmaları kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, Ardahan da birçok kurum ve kuruluşu ziyaret ederek üyelerle bir araya geldi.

 

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, Erzurum İl Başkanı Ebru Kılıç, Artvin İl Başkanı Uğur Özkan, Artvin İl Başkan Yardımcısı Bülent Kaşıkçı, Ardahan İl Başkan Yardımcısı Kurtuluş Kayatürk ve iş yeri sendika temsilcilerimizle birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ertaç Baki’ye ziyarette bulundu.

Ziyaret kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, sendikal faaliyetler hakkında İl Müdürü Ertaç Baki’ye bilgi verdi ve sosyal hizmet personeli üyelerimizin sorunlarını aktardı.

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki heyet, Ardahanlı sağlık personelinin sorunlarının hızlı çözümü için İl Sağlık Müdürü Erkan Özdemir’i ziyaret ettiler.

Ziyarette sağlık personelinin kurumlarda yaşadığı zorluklar ve sendikanın çözüm önerileri hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

KURUM VE KURULUŞLAR ZİYARET EDİLDİ, ÜYELERLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Sorunların hızlı ve yerinde çözümü için devam eden Ardahan saha çalışması kapsamında, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı kurum ve kuruluşlarda, İl Sağlık Müdürlüğü ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nde, Ardahan Devlet Hastanesi ve diğer ilçe hastanelerde görev yapan üyelerimizle bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Sağlık ve sosyal hizmet personelinin yaşadığı zorlukların dile getirdiği toplantıda Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki heyet, Toplu İş Sözleşmesi ve uygulanan mevzuata ilişkin bilgilendirme yaptı.

Bir yanıt yazın