İL MÜDÜRLERİ ZİYARET EDİLDİ, ÜYELERLE TOPLANTILAR YAPILDI

IĞDIR’DAYIZ…

 

Türkiye genelinde sağlık ve sosyal hizmet personelinin sorunlarının çözümü ve yerinde tespiti için gerçekleştirdiğimiz saha çalışmalarımız Iğdır’da devam ediyor.

 

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Iğdır’da üyelerimizin sorunları ve sorunlarının çözümü için gerçekleştirilen saha çalışması kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Güven’i ziyaret etti.

Ziyarette sosyal hizmet işçisinin geriye dönük ek ödeme, tayin becayiş ve fazla mesai sorunları gündeme getirildi, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyarete Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan’ın yanı sıra, Erzurum İl Başkanımız Ebru Kılıç, HAK-İŞ Iğdır İl Başkanı İsmet Tutulmaz ve işyeri temsilcilerimiz de katılım sağladılar.

 

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, İl Sağlık Müdürü Caner Tazegün’ü ziyaret ederek, üyelerimizin sorun ve taleplerini iletti.

Sağlık personelinin toplu  iş sözleşmesi uygulama şartları ve çalışma koşullarından kaynaklanan sıkıntıların paylaşıldığı ziyarette aynı zamanda sorunların çözümüne ilişkin sendikal önerilerimiz de paylaşıldı.

 

IĞDIR DEVLET HASTANESİ’NDE ÜYELERLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Saha çalışması kapsamında Iğdır Devlet Hastanesi’ne ziyarette bulunan Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, üyelerle bir araya geldi bilgilendirme toplantısı yaptı.

Karşılıklı soru  cevaplarla ilerleyen ve üyelerin yaşadıkları sıkıntıları  aktardıkları bilgilendirme toplantısında  Sendikanın  Bakanlıklar  ve  Genel Müdürlükler nezdinde  gerçekleştirdiği  girişimler  üyelerle paylaşıldı. Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki heyet, toplantıda aynı zamanda Toplu İş Sözleşmesi hakkında bilgilendirme yaptı.

Bir cevap yazın