RİZEDEYİZ

DOĞU KARADENİZ ÇALIŞMASI RİZE İLE DEVAM EDİYOR

 

Genel Başkanımız Devlet Sert’in Karadeniz bölgesinde  üyelerimizle yüz yüze  gerçekleştirdiği saha  çalışması Rize ile devam ediyor. Çalışma kapsamında kurum ve kuruluşlara ziyaretlerde bulunan  Sert,  ayrıca  Rize  Valisi, AÇSH İl Müdürü, kurum kuruluş yöneticileri ve ilde bulunan diğer sendika başkan ve yönetimleri ile bir araya geldi.

 

RİZE VALİSİ KEMAL ÇEBER’E  ZİYARET

Rize’de gerçekleştirilen teşkilat çalışmaları kapsamında  Rize  Valisi Kemal Çeber ziyaret edildi.  Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert,  Vali  Çeber ile yaptığı görüşmede sendikanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi,  kurum ve kuruluşlarda görev yapan sendikamız  üyesi sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının  sorunlarını dile getirdi.

 

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜ ALTUNTAŞ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Devlet Sert ve beraberindeki heyet Aile Sosyal Politikalar İl müdürü İdris Altuntaş’ı ziyaret ederek,  ilde görev yapan sosyal hizmet personelinin sıkıntılarını paylaştı,  İl Müdürlüğü ile  geliştirilecek ortak çözüm iradesi konusunda istişarelerde bulundu.

 

KURUM VE KURULUŞLAR ZİYARET EDİLDİ, ÜYELERLE İLE BİRARAYA GELİNDİ

Sendikamızın  Karadeniz saha çalışması kapsamında  Rize’de bulunan Genel Başkan Devlet Sert ve Karadeniz Bölge Başkanımız Engin Erbaşaran, Rize  İl Başkanımız Bahadır Mafratoğlu, İl Başkan Yardımcıları Birol Kuk, Muhammed Kutanoğlu ve Ahmet Demirci’den oluşan heyetimiz Valilik ve ASP  İl Müdürü ziyareti sonrasında ilde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Bu kapsamda Ağız ve Diş Sağlığı Müdürü Nedim Turanlı, Rize Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Adil Başoğlu, Rize Devlet Hastanesi Müdürü Davut Aksoy’u ziyaret eden  Öz Sağlık-İş Sendikası heyeti,  üyelerin sorunlarını ileterek yerinde çözüm konularını görüştü.

Heyet ayrıca Öz  Gıda İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Ali  Hançerlioğlu  ile  Sendika Rize Şubesi’nde bir araya geldi.

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki sendikamız heyeti Hizmet  İş Sendikası Rize Şube Başkanı Mehmet Alaca’yı da ziyaret etti.

 

 

Bir yanıt yazın