KARADENİZ SAHA ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

ORDULU ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYIZ

 

Sendika Genel Başkan Yardımcımız Tuba Gülpembelioğlu’nun  Karadeniz saha çalışmaları kapsamında  Ordu’da yürüttüğü çalışmalar devam ediyor.

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Tuba Gülpemlioğlu ve İl Başkanımız Ahmet Durmaz tarafından Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu’na bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette, sağlık ve sosyal hizmet personelinin özellikle mali ve özlük hakları ile ilgili sorunları paylaşıldı ve sorunların çözümü noktasında karşılıklı görüş alıverişinde bulunuldu.

AÇSH İL MÜDÜRÜ YANIK’A SORUNLARIMIZI ANLATTIK

Genel Başkan Yardımcımız ve beraberindeki heyet, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Ordu İl Müdürü Ender Yanık’ı ziyaret etti, üyelerimizin sorunlarını iletti. Sendikamız çalışmaları ve çözüm önerilerinin de dile getirildiği görüşmede, üyelerin talepleri  Ordu İl Müdürü Yanık’a sunuldu.

FATSA ve AHMET CEMİL MAĞDEN HUZUREVLERİNDE GÖRÜŞME

Genel Başkan Yardımcımız Tuba Gülpemlioğlu, İl Başkanımız Ahmet Durmaz ve işyeri temsilcilerimiz Fatsa Huzurevi Müdürü Mustafa Zengin ile Ahmet Cemil Mağden Huzurevi Müdürü Ümit Bayramiç’i ziyaret etti. Kurum bünyelerinde bakıcı personel olarak görev yapan üyelerimizin sorunlarının yerinde çözümü için karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu ve ortak çözüm önerileri masaya yatırıldı.

KURUMLAR ZİYARET EDİLDİ, YÖNETİCİLERLE GÖRÜŞÜLDÜ

Sendikamız heyeti, Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Hakan Timur, Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğum Evi ve Çocuk Hastanesi Müdürü Figen Şen’i ziyaret ederek, üyelerimizin talepleri ve kurum içinde yaşanan sıkıntıları bir kez daha dile getirdi.

Görüşmeler esnasında üyelerimizin özellikle filyasyon sebebiyle fazla mesai yapmaları ve bunun beraberinde getirdiği sorunlar gündeme getirildi.

ÜYELERLE TOPLANTI YAPILDI

Ordu saha çalışmaları kapsamında üyelerimizin sorunlarının çözümü için hız kesmeden görüşmelere devam eden Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Gülpemlioğlu ve İl başkanımız Durmaz, Ünye Sabancı Çocuk Evleri Sitesi, Ahmet Cemil Mağden Huzurevi, Mevlide Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Merkezi, Fatsa Huzurevi ve Ordu ÇEKOM’da üyelerle bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda TİS süreci ve sendikal faaliyetler hakkında bilgi verilirken, toplantıya katılamayan üyelerimiz kurumlarında ziyaret edildi.

Düzenlenen toplantılara Genel Başkan Yardımcımız ve İl Başkanımızın yanı sıra, İl Başkan Yardımcımız Serkan Akgül ve İş yeri temsilcilerimiz de katıldı.

Bir yanıt yazın