KARADENİZ TEŞKİLAT ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

BAYBURT İÇİN SAHADAYDIK

 

Genel Başkan Devlet Sert’in Doğu Karadeniz  teşkilat  çalışmaları kapsamında sürdürdüğü faaliyetlerin bir diğer durağı Bayburt  idi. Başkan Sert,  Bayburt’ta  gerçekleştirdiği saha çalışmaları kapsamında  Vali Cüneyt  Epçim’i ziyaret etti, İl Müdürleriyle ile bir araya geldi,  kurum ve kuruluşlarda  üyelerimizin sorunlarını dinledi.

Ziyaretler kapsamında  Bayburt  Valisi Cüneyt Epçim ile valilik makamında bir araya gelen Genel Başkan Devlet Sert,  ilde  görev yapan sağlık ve sosyal hizmet  işçilerinin sorunlarını dile getirdi, sendikanın sorunları  çözme konusundaki iradesini paylaştı ve  özellikle  toplu  iş sözleşmesinin  uygulamasından kaynaklanan farklılıklarla  ilgili düzenleme yapılmasını istedi.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜNÜ ZİYARET

Bayburt ölçeğinde yapılan saha  çalışmalarının bir başka durağı İl Sağlık Müdürlüğü  oldu. Bayburt İl Sağlık Müdürü İlker Hancı’yı ziyaret eden  Genel Başkan Devlet Sert,  sağlık kurumlarında görev yapan üyelerimizin sorunlarını paylaştı,  sendikamız tarafından hazırlanan raporları sundu.

 

AÇSH İL MÜDÜRÜ KEMAL GÜMRÜKÇÜ  İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Bayburt temasları kapsamında Aile  Çalışma ve  Sosyal Hizmetler  İl Müdürü  Kemal  Gümrükçü’yü de ziyaret eden  Genel Başkan Devlet Sert,  müdürlüğe bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan personelin yaşadığı sıkıntıları dile getirdi,  çalışma koşullarında  iyileştirme  talep etti.

 

BAYBURT DEVLET HASTANESİ’NE ZİYARET

Genel Başkan  Sert,  çalışmalar kapsamında  Bayburt Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, burada  görev  yapan  üyelerle bir araya geldi.  Üyelerin sorunları  dinleyen  Sert,  sendikanın yerindelik ilkesi  gereği Hastane  Başhekimi Opr.  Dr. Turhan Şener ile görüştü. İşyerinde  üyelerimizin yaşadığı sorunları bizzat  Başhekim ile istişare eden Başkan Sert,  sendika  olarak  ortak üretilecek çözümlere destek verileceğini söyledi.

 

BAYBURT DİŞ HASTANESİ’NDE  SAHA ÇALIŞMASI YAPILDI

Yürütülen çalışmalar kapsamında  Bayburt Diş Hastanesini de ziyaret eden Genel Başkan Devlet Sert, hastane çalışanları ile görev yaptıkları birimlerde bir araya geldi, sorunlarını dinledi. Başkan Sert,  Diş Hastanesi Müdürü Vasfi Okur  ile yaptığı  görüşmede de,  üyelerimizin  sıkıntılarını paylaştı.

 

ENGELSİZ YAŞAM BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NE ZİYARET

Çalışmalar kapsamında  Bayburt  Engelsiz Yaşam Bakım ve  Rehabilitasyon  Merkezi’nde  üyelerle bir araya gelen  Genel Başkan Devlet Sert,  burada görev yapan personelin özellikle  pandemi koşullarında işyerlerinden kaynaklanan sorunlarını dinledi, Merkez Müdürü  Ahmet Köke  ile bir araya gelerek.,  üyelerimizin sorunlarının  çözümü konusunda  istişarelerde bulundu.

 

KARDEŞ SENDİKALAR VE SENDİKA TEMSİLCİLERİMİZ İLE TOPLANTI

Bayburt  saha  çalışması kapsamında  Sağlık-Sen  Bayburt Şube  Başkanı Cemil Demir ve Yönetim Kurulu  ile de bir araya gelen  Genel Başkan Devlet  Sert,  işçi-memur  ayrımı yapılmadan  ilde sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının kazanımları konusunda  ortak hareket noktalarına işaret etti  ve  işbirliği yöntemleri üzerinde durdu. Görüşmeye  sendikamız temsilcileri de katıldı.

Genel Başkan Devlet Sert’in Bayburt saha çalışmasına Trabzon İl Başkanımız Engin Erbaşaran ve  il yönetimi de katıldı.

Bir yanıt yazın