AYDIN SAHA ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR

Sendika Genel Başkan Yardımcımız Tuba Gülpembelioğlu, Aydın İl Başkanımız Nefise Şahin ve beraberindeki heyetle birlikte saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

CİNAYETE KURBAN GİDEN ÜYEMİZ NECLA DEMİRBAŞ’IN KABRİNE ZİYARET

Sendikamız, kadın cinayetinin son kurbanlarından olan Aydın Devlet Hastanesi çalışanı üyemiz Necla Demirbaş’ın kabrine ziyarette bulanarak dua ettiler. Kabir ziyareti sonrası Merhum Demirbaş’ın ailesine de taziye ziyaretinde bulunan Öz Sağlık-İş Heyeti, evlatlarını cinayete kurban veren aileye sabır ve başsağlığı dileğinde bulundular.

AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDE ÜYELERİMİZİ GÖREVLERİ BAŞINDA ZİYARET ETTİK

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Tuba Gülpembelioğlu ve Aydın İl Başkanımız Nefise Şahin, İl Sağlık Müdürlüğü’nde üyelerle bir araya geldi.  Çalıştıkları birimlerde üyelerimizi ziyaret eden Heyet, sendika çalışmaları ve TİS görüşmeleri hakkında kapsamlı bilgi verdi, üyelerin sorunlarını dinledi.

 

ÇOCUK EVLERİ SİTESİ VE ÇEKOM MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Gülpembelioğlu,  İl Başkanımız Aydın ve kurum temsilcilerimiz Çocuk Evleri Sitesi, ÇEKOM ve huzurevini ziyaret ederek,  üyelerle toplantı gerçekleştirdiler. Heyet temaslar kapsamında Aydın ÇEKOM Müdürü Sibel Sarıözüm’ü ziyaret etti. Ziyaret sırasında çocuk kurumlarında çalışan üyelerimizin yaşadıkları sorunlar ve çalışma koşullarından kaynaklı sıkıntılar Sarıözüm’e iletildi ve çözüm yolları konusunda söz alındı.

 

AÇSH İL MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARI İLE GÖRÜŞME

İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

Sendikamız heyeti Aydın temasları kapsamında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü kapsamındaki tüm kurumların temsilcileri ile bir toplantı yaptı. Özellikle pandemi koşullarında yaşanan mesai düzeni, çalışma koşulları, toplu sözleşmenin uygulamasında yaşanan sorunlar, mali haklar ve benzer sıkıntılarla ilgili katılımcıları bilgilendiren Genel Başkan Yardımcısı Gülpembelioğlu, Bakanlık nezdinde yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Üyelerle yapılan toplantı sonrası ASP İl Müdürü Ömer Turan ziyaret edildi ve Aydın kapsamında tüm kurumlarda çalışan ASP personelinin durumlarına ilişkin detaylar görüşüldü. İl Müdürü Turan ile sorunların karşılıklı çözümü konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

***

Genel Başkan Yardımcısı Tuba Gülpembelioğlu’nun Aydın temaslarına HAK-İŞ Konfederasyonu ve Sendikamız Aydın İl Başkanı Nefise Şahin’in yanı sıra İl Başkan Yardımcıları Bülent Aksoy, Kenan Sağınç ve Rasim Avcı da katıldı.

Bir cevap yazın