İSTANBUL SAHA ÇALIŞMASI 5. GÜN

HAK-İŞ’E BAĞLI BAŞKANLARLA BİRARAYA GELİNDİ…

&

KURUMLAR ZİYARET EDİLDİ

 

Sendikamızın İstanbul ölçeğinde bir hafta süren saha çalışmasının son gününde HAK-İş Konfederasyonumuza bağlı kardeş sendikalarımızın  İstanbul şube,  il ve bölge başkanlarıyla bir araya gelindi. Üyelerimizin görev yaptığı bazı kurum ve kuruluşlar ziyaret edildi.

Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in İstanbul il, şube, bölge başkan ve yöneticileri ile yapılan toplantıya katılım yüksek oldu.  Sendikamızın faaliyetlerinin gündem olduğu toplantıda konuşan  Genel Başkan Devlet Sert,  İstanbul bazında yapılan çalışmalara kardeş sendikaların sağlamış olduğu katkıya teşekkür etti.

Düzenlenen toplantıya Genel Başkan Yardımcılarımız Tuba  Gülpembelioğlu, Mustafa Özüpek, Süleyman Doğan, Yavuz Aksanoğlu,  İstanbul 1 No’lu Şube Başkanı Adem Yavuz, 2 Nolu Şube Başkanı Erdem Dinç, 3 No’lu Şube Başkanı Ergin Balekoğlu,  4 No’lu Şube Başkanı Temel Yazıcı da katıldı.

HUDUT VE SAHİLLER SAĞLIK GENEL MÜDÜRÜ OSMAN KAN ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Devlet Sert, İstanbul temasları çerçevesinde Hudut ve  Sahiller Sağlık Genel Müdürü Dr. Osman Kan’ı ziyaret etti.

Genel Müdürlük bünyesinde çalışan üyelerimizin sorunlarının ve ortak çözüm iradesinin konuşulduğu ziyarete İstanbul 2 No’lu  Şube Başkanımız Erdem Dinç de eşlik etti.

Genel Başkan Sert,  Genel Müdürlük bünyesinde çalışan üyelerimiz ile de birimlerini ziyaret ederek sohbet etti.

KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE  ARAŞTIRMA HASTANESİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Sert ve yönetim kurulu üyelerinin İstanbul kapsamında yaptığı ziyaretlerde Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi de ziyaret edildi, kurumda çalışan üyelerimiz ile bir araya gelindi.

Ziyaret kapsamında Hastane Başhekimi Doç. Dr. Ali Kocataş ile Hastane Müdür Yardımcısı Perihan Abay ile de görüşüldü. Üyelerimizin yöneticilerimize aktardığı sıkıntılar ve çalışma koşullarından kaynaklanan sorunlar Başhekim Kocataş ve Müdür Yardımcısı Abay ile paylaşıldı,  ortak çözüm yolları üzerinde duruldu.

Genel Başkan Sert’in yaptığı ziyarete Genel Başkan Yardımcısı  Mustafa Özüpek’in yanısıra İstanbul  4 No’lu  Şube  Başkanı Temel Yazıcı da eşlik etti.

Bir yanıt yazın