İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRÜ VE GÖĞÜS HASTANESİNE ZİYARET

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRÜ VE GÖĞÜS HASTANESİNE ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkanımız Devlet Sert ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz İstanbul teşkilat çalışmaları kapsamında İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nu da ziyaret etti.

İstanbul’da bir haftadır yapılan çalışmalar, ziyaret edilen kurumlar ve  kurum çalışanı üyelerimizin ilettiği sorunların  görüşüldüğü ziyarette,  İl Sağlık Müdürü Memişoğlu’na  sorunlarımızı ve sendikal çözüm önerilerimizi içeren SAHA RAPORU  ile  SAĞLIKTA ŞİDDET Raporu takdim edildi.

Özellikle ambulans sürücülerinin mesai düzeninin görüşüldüğü, taleplerin iletildiği görüşmede ayrıca, kurumlarda yaşanan sıkıntıların yerindelik ilkesiyle çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Görüşmeye Şube başkanlarımız da katıldı.

Ziyaret sonrasında İl Müdürlüğü personelini de ziyaret eden Genel Başkan Devlet Sert, kendisine iletilen konularda üyelerimizi bilgilendirdi

İSTANBUL YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan ve şube başkanlarımız ile işyeri temsilcilerimiz İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve  Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma  Hastanesi’ni ziyaret etti, çalışanlarla bir araya geldi.

Özellikle pandemi sürecinde çok yoğun hizmet veren hastanede üyelerimizin çalışma koşullarından kaynaklanan sorunlarını dinleyen Öz  Sağlık  İş Heyeti, sorunların çözümüne ilişkin olarak  Hastane  Başhekimi Prof. Dr. Sedat Altın ile de bir araya geldi. Görüşmede kurum çalışanlarının motivasyonu ve  veriminin artırılması, çalışma koşullarının iyileştirilmesi konusunda  işbirliği yapılması hakkında  fikir alışverişi yapıldı.

Bir yanıt yazın