ÖZ SAĞLIK-İŞ AİLESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Konfederasyon Başkanı’mız Mahmut Arslan Bey’in mesajı için Öz Sağlık-İş ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

Konfederasyon Başkanı’mız Mahmut Arslan Bey’in mesajı:

Sayın

Devlet  Sert
Öz Sağlık – İş Sendikası
Genel Başkanı
ANKARA

Öncelikle şahsınızda tüm Öz Sağlık-İş sendikamız mensuplarını, Hak-İş mensuplarını en içten duygularımla tebrik ediyorum. Sendikamızın kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz kurucularımız başta olmak üzere bu günlere gelene kadar her daim desteğini esirgemeyen bizimle gülüp bizimle üzülen ama hep yanımızda olan Hak – İş davasına inanmış dava arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Aramızdan ayrılıp rahmet-i rahmana kavuşan kardeşlerimizi rahmetle yadediyoruz.

Değerli kardeşim

Öz Sağlık – İş sadece bir sendikanın adı değil aynı zamanda kutlu bir yürüyüşün, yüce bir davanın da adıdır. Bu kutlu yürüyüşün Türkiye sendikal hareketi içinde başarılı olması yüce Hak – İş davamızın başarılı olması demektir. Bunun için başarmak zorundayız. Yüce Rabbimizin  bize nasip ettiği sağlık emekçilerini temsil yetkisini en iyi şekilde kullanarak mensuplarımızı mutlu, muarızlarımızı mahcup etmek için var gücümüzle  mücadele etmeliyiz. Bu mücadelemizde kuruluşundan bu yana her daim olduğu gibi yine yanınızda olmaya devam edeceğim. Evet bir ilki gerçekleştiriyoruz ne kadar sevinsek ne kadar gururlansak azdır. Ancak bizi bekleyen önemli sorumluluklarımız da var. Bu bilinçle bu hassasiyetle hareket edeceğiz. Sendikamızın bu süreçteki başarısı Türkiye sendikal hareketinin bütün dinamiklerini etkileyecek ve hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Rabbimin yardımı, liderliğinizde ki kadrolarımızın öz verisi, üyelerimizin duaları, destekleri, Hak-İş’imiz ile sendikalarımızın katkıları ile bunu başaracağımıza inanıyorum.

Değerli Kardeşim

Öz Sağlık – İş sendikamızın  Sağlık Bakanlığı için aldığı TİS yetkisi ülkemiz için milletimiz için sendikamız için Hak-İş’ imiz için üyelerimiz için tüm sağlık emekçileri için hayırlı olmasını niyaz ediyorum. Bu neticenin alınmasında büyük emekleri olan başta şahsınız olmak üzere Genel Yönetim Kurulu üyelerine, Genel Denetim Kurulu üyelerine, Genel Disiplin Kurulu üyelerine, İl Başkanlarına, Temsilcilerimize, sendikamız çalışanlarına, Bize hep güvenerek yanımızda olan tüm üyelerimize, bize her daim  destek olan dostlarımıza teşekkürlerimi minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Rabbim bu büyük  sorumluluğumuzun farkında olarak başarılı olmamızı nasip etsin.

Selam ve Dua ile

Mahmut Arslan
Hak – İŞ Genel Başkanı

Bir cevap yazın