KONYA MERAM TIP FAKÜLTESİ VE SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TEŞKİLATLARIMIZ GENEL BAŞKANIMIZ SERT İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi ve Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine bağlı işyerlerinde örgütlenme yapan teşkilat mensuplarımız,  Genel Başkanımız Devlet Sert’e bir ziyarette bulunarak üniversite hastaneleri örgütlenmelerine ilişkin istişare toplantısı yaptılar.

Konya Şube Başkanımız Ramazan Çakar başkanlığında yapılan ziyarette Şube Başkan Yardımcılarımız, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinden, Hakan Bozdağ, Ahmet Erkoç, Hüseyin Büyükyılmaz, Musa Yalçın, Levent Özdemir, Hasan Hüseyin Yılmaz, Serhat Ödevoğlu, Seyit Ali Yöndem ile Selçuk Üniversitesi Selçuk Tıp Fakültesi hastanesinden Sakin Yıldırım, Hasan Ozan Gürsoy, Ahmet Pınar katıldı.

Sendikamız Genel Merkezi’nde Genel Başkanımız Devlet Sert başkanlığında gerçekleşen istişare toplantısına Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş ve Genel Sekreterimiz Muhammet Esat Eyvaz da katıldı.

Konya Meram Tıp Fakültesi ve Selçuk Üniversitesi Hastanesi örgütlenmesi ile sendikal faaliyetlerin görüşüldüğü ziyarette Genel Başkanımız Devlet Sert’te yeni dönem örgütlenme çalışmaları hakkında teşkilatımızı bilgilendirdi.