GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, VAN’DA…

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan’ın Türkiye genelinde yürüttüğü saha çalışmaları Van’da devam ediyor. Doğan, Van Valisi Ozan Balcı, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hamdullah Şevli, Dursun Odabaş Tıp Merkezi Başhekimi Prof.Dr. Kamuran Karaman ve Başmüdür Sefer Kuşan’ı ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımız Doğan’a ziyaretlerinde Van Şube Başkanımız Gökhan Öznur ile şube yönetimi eşlik etti. 

VAN VALİSİ BALCI İLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, Van Valisi Ozan Balcı ile bir araya gelerek il genelinde görev yapan sağlık ve sosyal hizmet işçilerinin sorunlarını paylaştı, kurumlarda yaşanan sıkıntıları dile getirdi.

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ŞEVLİ’YE ZİYARET

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Hamdullah Şevli’yi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, üniversite bünyesinde görev yapan üyelerimizin yaşadığı sorunlardan bahsederek sendikamızın çözüm önerilerini sundu.

DURSUN ODABAŞ TIP MERKEZİ’NE ZİYARET

Dursun Odabaş Tıp Merkezi’nde üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Kurum Başhekimi Prof.dr. Kamuran Karaman ve Başmüdür Sefer Kuşan’ı ziyaret ederek sendikamızın üyelerine dönük gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi verdi, sorunlar hakkında istişarede bulundu.

ÜYELERİMİZLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Konferans Salonu’nda üyelerimizle bir araya gelerek bilgilendirmede bulunan Genel Başkan Yardımcımız üyelerimizden gelen sorulara da cevap verdi sendikamız faaliyetlerini anlattı.