GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, ZONGULDAK’TA…

Sendikamızın Türkiye genelinde yürüttüğü saha çalışmaları Zonguldak’ta devam ediyor.

Bu kapsamda Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, Zonguldak’ta kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımız Doğan’a ziyaretlerinde Zonguldak Şube Başkanımız Recai Özcan ile şube yönetimi eşlik etti.

ASH İL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ

Zonguldak’lı üyelerimizin sorunlarının yerinde çözümü için saha çalışmasında bulunan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Türkmen Köse’yi ziyaret ederek müdürlüğe bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin yaşadığı sorunlar ve talepleri hakkında istişarede bulundu.

DEVREK ENGELSİZ YAŞAM BAKIM REHABİLİTASYON MERKEZİ’NE ZİYARET

Devrek Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon, Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü’nde üyelerimizi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, üyelerimizin sorularını tek tek yanıtladı, sendikamız faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

DEVREK İLÇE DEVLET HASTANESİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, Devrek İlçe Devlet Hastanesi’nde üyelerimizi çalıştıkları kurumda ziyaret ederek taleplerini dinlediler. Daha sonra Hastane Başhekimi Uzm.Dr. Avni Çelik ile Hastane Müdürü Yusuf Yaşar Sargın’ı da ziyaret ederek üyelerimizin taleplerini dinlediler.

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞANLARINA ZİYARET

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Çalışanlarını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız ve beraberindeki sendikamız heyeti, sendikamız faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.