GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, KIRŞEHİR’Lİ ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, sendikamızın Türkiye genelinde yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Kırşehir’de kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımıza ziyaretlerinde Kırşehir Şube Başkanımız Nurcan Özer ile şube yönetimi eşlik etti.

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcıları Muhammet Göktürk ile Zafer Yiğit’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, il müdürlüğüne bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin sorun ve talepleri hakkında istişarede bulundu.

FATMA BACI ÇOCUK EVLERİ SİTESİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesi’nde üyelerimizi ziyaret ederek bilgilendirmede bulundu.Daha sonra kurum müdürü Gökhan Köksal’ı ziyaret ederek üyelerimizin sorunları hakkında sendikamız çözüm önerilerini sundu.

KIRŞEHİR HUZUREVİ, OSMAN YALÇINKAYA HUZUREVİ VE MUCUR HAYRETTİN EKİM HUZUREVİ’NDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Kırşehir’de saha çalışmasında bulunan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Kırşehir Huzurevi, Osman Yalçınkaya Huzurevi ve Mucur Hayrettin Ekim Huzur evlerinde üyelerimizle bir araya gelerek sorularına tek tek cevap verdi, sendikamız faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

AHİ EVRAN VELİ ÇOCUK EVLERİ SİTESİ’NE ZİYARET

Kırşehir Ahi Evran Veli Çocuk Evleri Sitesi’nde Kurum Müdürü Oktay Yağmur’u ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, üyelerimizin kurumda yaşadığı sorunlar ve talepleri hakkında istişarede bulundu. Kurumda görev yapan üyelerimizle de bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız bilgilendirmede bulundu.

 

KADIN KONUKEVİ ve ÇOCUK DESTEK MERKEZİ’NDE ÜYE ZİYARETİ

Kırşehir Kadın Konuk Evi ve Çocuk Destek Merkezi’nde üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız, üyelerimize sendikamız faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

 

ENGELSİZ YAŞAM VE REHABİLİTASYON MERKEZİNE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, Kırşehir Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi Kurum Müdürü Gülbahar Düğer’i ziyaret ederek, kurumda görev yapan üyelerimizin sorunlarını paylaştılar.

TEMSİLCİ VE KOMİTE TOPLANTISINA KATILDI

Kırşehir’de temsilci ve komite başkanlarımızla bilgilendirme toplantısı yapan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, teşkilatımızın sorularını yanıtlayarak tek tek cevap verdi, bilgilendirmede bulundu.

 

ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Şube Başkanımız Nurcan Özer ve şube yönetimini ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Kırşehir’de yürütülen sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.