GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KARATAŞ, KAHRAMANMARAŞ’TA…

Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, Kahramanmaraş’ta kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımıza ziyaretlerinde Kahramanmaraş Şube Başkanımız Murat Arifoğlu ile şube yönetimi eşlik etti.

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kahramanmaraş İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş,  İl Müdür Yardımcısı Bayram Paksoy ile ilde görev yapan sosyal hizmet personeli üyelerimizin talep ve sorunları hakkında istişarede bulundu.

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’NE ZİYARET

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde üyelerimizi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, Kurum Müdürü Mehmet Belkıran’ı da ziyaret ederek istişarede bulundu.

ÇEKOM’DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Kahramanmaraş ÇEKOM’da üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Karataş, Kurum Müdürü Hatice Baltacı’yı da ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

KSÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NE ZİYARRET

Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Başmüdür İbrahim Palabıyık ve Müdür Halil Karaçalı’yı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş aynı zamanda konferans salonunda üyelerimizle bir araya geldi, bilgilendirme toplantısı yaptı.

AKCİĞER RAHATSIZLIĞI TEDAVİSİ GÖREN ÜYEMİZİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

Karataş, Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan akciğer tedavisi gören üyemiz Alaatin Palta’yı ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Kahramanmaraş Şube Başkanlığımızı da ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataşi ilde yürütülen sendikal faaliyetler hakkında şube yönetimimizden bilgi aldı.