GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, BOLU’DA…

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan, Bolu’da kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımıza ziyaretlerinde Bolu Şube Başkanımız Hacer Çınar ile şube yönetimi eşlik etti.

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

Bolu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürlüğü’nde görev yapan üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Doğan, İl Müdürü Cemal Keskin’i de ziyaret ederek ilde görev yapan sosyal hizmet çalışanı üyelerimizin sorun ve talepleri hakkında istişarede bulundu.

İZZET BAYSAL VAKIF HUZUREVİ’NDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, Bolu İzzet Baysal Vakıf Huzurevi’nde görev yapan üyelerimizle bir araya geldi, sorularını dinleyerek tek tek cevap verdi. Daha sonra Kurum Müdürü Talat Orbay Oflaz’ı da ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

İZZET BAYSAL HUZUREVİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Doğan’ın Bolu’da bir sonraki durağı İzzet Baysal Huzurevi oldu. Kurum Müdür Vekili İbrahim Durak’ı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, üyelerimizin talepleri ve sendikamız çalışmaları hakkında istişarede bulundu.

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİ’NDE ÜYELERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI

Bolu Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’nde üyelerimizle toplantı yapan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, sendikamız çalışmaları hakkında bilgi üyelerimize bilgi verdi. Kurum Müdür Yardımcısı Alaattin Baltacı’yı da ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız üyelerimizin sorunlarının çözümüne yönelik istişarede bulundu.

SEMİHA ŞAKİR SARIGÖL ENGELSİZ YAŞAM, BAKIM, RAHABİLİTASYON MERKEZİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız, Semiha Şakir Sarıgöl Engelsiz Yaşam, Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde üyelerimizi ziyaret etti, üyelerimizin talep ve sorunlarını dinleyerek bilgilendirmede bulundu. Daha sonra Kurum Müdürü Vekili Ufuk Örnek’i de ziyaret ederek istişarede bulundu.

ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Bolu Şube Başkanlığımızı da ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, ilde yürütülen sendikal faaliyetler hakkında şube yönetimimizden bilgi aldı, temsilcilerimizle bir araya geldi.