GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KARATAŞ, GAZİANTEP’TE ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Remzi Karataş, Gaziantep’te kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımız Karataş’a ziyaretlerinde Gaziantep Şube Başkanımız Mehmet Görgel ile şube yönetimi ve TİS-Mevzuat Uzmanımız Emre Kılıç eşlik etti.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Gaziantep’te saha çalışmasında bulunan Genel Başkan Yardımcımız Karataş ve beraberindeki sendikamız heyeti, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya’yı ziyaret ederek il müdürlüğüne bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin yaşadığı sorunlar hakkında istişarede bulundu, sendikamız çözüm önerilerinden bahsetti.

OĞUZELİ ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’NDE ÜYELERLE BİR ARAYA GELDİ

Oğuzeli Engelsiz Yaşam Merkezi’nde üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Karataş, üyelerimizin sorularını cevaplayarak sendikamız çalışmaları hakkında bilgi verdi.

ŞAHİNBEY ÇODEM’E ZİYARET

Gaziantep Şahinbey ÇODEM’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, kurumda görev yapan üyelerimizin sorun ve taleplerini dinledi, tek tek cevap verdi.

GAZİANTEP HUZUREVİ’NE ZİYARET

Gaziantep Huzurevi’nde kurum Müdürü Özcan Kaymaz’ı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, üyelerimizin talep ve sorunlarını ileterek istişarede bulundu.

ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Gaziantep Şube Başkanlığımızı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş, Şube Başkanımız Mehmet Görgel ile şube yönetiminden ilde yürütülen sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.

KARDEŞ SENDİKALARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

Hizmet-İş Sendikamızın Şube Başkanı Halil İbrahim Tanrıöver, Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Alıcı ve Öz İplik-İş Sendikamızın Şube Başkanı Şahin Avlanmaz ile bir araya gelerek ortak sendikal faaliyetler hakkında istişarede bulundu.