GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, BİLECİK’TE…

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan, Bilecik’te kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizin sorunlarına yönelik saha çalışmasında bulundu.

Genel Başkan Yardımcımıza ziyaretlerinde Şube Başkanımız Halil Koca ile şube yönetimi eşlik etti.

BİLECİK HUZUREVİ’NE ZİYARET

Bilecik Huzurevi’nde üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Huzurevi Müdürü Seyhan Şimşek ve Müdür Yardımcısı Ferit Başarır’ı ziyaret ederek kurumda görev yapan üyelerimizin yaşadığı sorunlar hakkında istişarede bulundu.

BİLECİK ÇOCUK EVLERİ SİTESİ VE BOZÜYÜK ÇOCUK EVLERİ SİTESİ’NDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, Bilecik Çocuk Evleri Sitesi ve Bozüyük Çocuk Evleri Sitesi             Müdürlüğü’nde görev yapan üyelerimizle bir araya geldi. Üyelerimizin sorun ve taleplerini dinleyerek tek tek cevap veren Genel Başkan Yardımcımız aynı zamanda sendikamız faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Çocuk Evleri Sitesi Müdür Yardımcısı Cezayir Çelik’i de ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

AK PARTİ BİLECİK İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

AK Parti Bilecik İl Genel Meclis Başkanı Ramazan Kurtulmuş, İl Başkanı Serkan Yıldırım ve Kadın Kolları Başkanı Semra Aydemir ile bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız ilde görev yapan sağlık ve sosyal hizmet personeli üyelerimizin sorunlarını paylaştı.

TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Temsilcilerimizle bir araya gelerek bilgilendirme toplantısına katılan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, temsilcilerimizin sorularını yanıtladı, sendikamız faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Bilecik Şube Başkanlığımızı da ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, ilde yürütülen sendikal faaliyetler hakkında şube yönetimimizden bilgi aldı.