GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZÜPEK İZMİR’DE SAHA ÇALIŞMASINDA BULUNDU

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özüpek, İzmir’de yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımız Özüpek’e İzmir Şube Başkanımız Muharrem Çekim ile şube yönetimi eşlik etti.

ASH İL MÜDÜRÜ KELEŞ’E ZİYARET

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İzmir İl Müdürü Melih Keleş’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Özüpek, il müdürlüğüne bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin yaşadığı sorunlar ve talepleri hakkında istişarede bulundu.

EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE ÜYE ZİYARETİ YAPILDI

İzmir’de saha çalışmasında bulunan Genel Başkan Yardımcımız Özüpek, Ege Üniversitesi Hastanesi’nde görev yapan üyelerimizle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinleyerek sendikamız faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

NARLIDERE, BUCA, BORNOVA VE İZMİR HUZUREVLERİNDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Özüpek ve beraberindeki sendikamız heyeti, Narlıdere, Buca, Bornova ve İzmir Huzurevlerini ziyaret ederek kurumlarda görev yapan üyelerimizle bir araya geldi. Üyelerimize bilgilendirme yapan Genel Başkan Yardımcımız sorularına da tek tek cevap verdi.

BORNOVA ÇOCUK DESTEK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

İzmir Bornova Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız ve beraberindeki sendikamız heyeti, kurumda görev yapan üyelerimizle bir araya geldi, bilgilendirmede bulundu.

ÇOCUK KOORDİNASYON MERKEZİ’NDE GÖREV YAPAN ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Özüpek, Çocuk Koordinasyon Merkezi’nde görev yapan üyelerimizle bir araya geldi, toplantı yaptı. Üyelerimizi sendikamız faaliyetleri ve kurumlarda devam eden sorunların çözümüne yönelik sendikamız faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.

TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

İzmir’de üye ve kurum ziyaretlerinde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Özüpek, temsilciler toplantısına katılarak sorulan soruları yanıtladı, bilgilendirmede bulundu.