GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KARATAŞ, OSMANİYELİ ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Remzi Karataş, Osmaniye’de kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımız Karataş’a ziyaretlerinde Osmaniye Şube Başkanımız Mustafa Kemal Taş ile TİS ve Mevzuat Uzmanımız Emre Kılıç eşlik etti.

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Osmaniye İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş, burada çalışan üyelerimizle bir araya geldi, sorunlarını dinledi. Daha sonra İl Müdürü Tolga Nacar’ı da ziyaret ederek üyelerimizin sorunlarının çözümüne ilişkin istişarede bulundu.

ÖZDEN HUZUREVİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Karataş, Özden Huzurevi Müdürlüğü’nde üyelerimizi çalıştıkları birimde ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, sendikamız faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Huzurevi Müdürü Cemil Bıçaklı’yı da ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, üyelerimizin kurumda yaşadığı sorunlar ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

YÜKSEL ÖZDEN ÇOCUK EVLERİ SİTESİ’NE ZİYARET

Yüksel Özden Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Ertan Yavuz’u da ziyaret eden Genek Başkan Yardımcımız, kurumda görev yapan üyelerimizin çalışma koşulları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

KADİRLİ ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’NDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Karataş’ın Osmaniye’de ki sonraki durağı Kadirli Engelsiz Yaşam Merkezi oldu. Kurum Müdürü Rıfat Seki’yi ziyaret ederek sendikamız çalışmaları hakkında istişarede bulundu.

BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Osmaniye Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız, üyelerimizin sorularını dinleyerek tek tek cevap verdi.Burada Kurum Müdürü Adem Karnuş’u da ziyaret eden Karataş, üyelerimizin sorunlarının çözümüne ilişkin sendikamız çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

TEMSİLCİMİZ OSMAN ÇENET’İN ACI GÜNÜNDE YANINDA OLDU

Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Baş temsilcimiz Osman Çenet’in vefat eden annesinin cenaze törenine katılan Genel Başkan Yardımcımız Karataş ve beraberindeki sendikamız heyeti, başsağlığı temennisinde bulundu.

ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Osmaniye’de saha çalışmasında bulunan Genel Başkan Yardımcımız Karataş, Osmaniye Şube Başkanlığımızı da ziyaret ederek Şube Başkanımız Mustafa Kemal Taş ve şube yönetiminden ilde yürütülen sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.

HİZMET-İŞ SENDİKASI OSMANİYE ŞUBE BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Hizmet-İş Sendikası Osmaniye Şube Başkanlığını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş, Şube Başkanı Kadir Çenet ve şube yönetimi ile bir araya gelerek ortak sendikal faaliyetler hakkında istişarede bulundu.