GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KARATAŞ, HATAY’DA…

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Remzi Karataş, Hatay’da saha çalışmasında bulundu.

Genel Başkan Yardımcımız Karataş’a ziyaretlerinde Hatay Şube Başkanımız Fehmi Azboy ile şube yönetimi ve TİS-Mevzuat Uzmanımız Emre Kılıç eşlik etti.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ’NE ZİYARET

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Hatay İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş, İl Müdürlüğü’ne bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin yaşadığı sorunlar ve sendikamızın çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

İl Müdürlüğü’nde temsilci ve üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız soruları cevaplayarak bilgilendirmede bulundu.

ÇOCUK EVLERİ SİTESİ’NE ZİYARET

Hatay Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’nü ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş, Kurum Müdürü Ali Parlak’ı da ziyaret ederek üyelerimizin kurumda yaşadığı sorunlar ve talepleri hakkında istişarede bulundu.

ÇOCUK DESTEK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDE ÜYELERLE TOPLANTI YAPILDI

Genel Başkan Yardımcımız Karataş ve beraberindeki sendikamız heyeti, Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü’nde görev yapan üyelerimizle bir araya geldi, sorularını cevapladı. Sendikamız çalışmaları hakkında bilgi verdi.

HAK-İŞ İL BAŞKANI/ÖZ ÇELİK İŞ SENDİKASI İSKENDERUN ŞUBE BAŞKANINA ZİYARET

HAK-İŞ Hatay İl Başkanı ve Öz Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’ü de ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş, ortak sendikal faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu.