GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, AFYONKARAHİSAR’DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan, Afyonkarahisar’da üyelerimizle bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcımız Doğan’a ziyaretlerinde Afyonkarahisar Şube Başkanı İbrahim Gürbüz ile şube yönetimi eşlik etti.

EMİRDAĞ BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’yu ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, sendikamız faaliyetleri ve sağlık ve sosyal hizmet personeli üyelerimizin yaşadığı sorunlar sendikamız çözüm önerileri hakkında istişarede bulundu.

ASH İL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ

Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilal Erdoğan’ı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, il müdürlüğüne bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan üyelerimizin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

FAZLI MACİDE HALAÇ HUZUREVİ VE BOLVADİN HUZUREVİ’NDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Fazlı Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Bolvadin Huzurevi’nde üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız, üyelerimizin sorularını yanıtladı, bilgilendirmede bulundu.

ÇOCUK EVLERİ SİTESİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Doğan ve beraberindeki sendikamız heyeti, Çocuk Evleri Sitesi’ni ziyaret ederek üyelerimizle bir araya geldi, üyelerimize sendikamız çalışmaları hakkında bilgi verdi.

ASH TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan temsilcilerimizle bir araya gelerek toplantı yapan Doğan, temsilcilerimizin sorularını yanıtlayarak bilgilendirmede bulundu.

ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Afyonkarahisar Şube Başkanlığımızı ziyaret ederek Şube Başkanımız İbrahim Gürbüz ile şube yönetimini ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, ilde yürütülen sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.