GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZÜPEK, KIRKLARELİ’DE ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özüpek, Kırklareli Şube Başkanımız İbrahim Arı ve şube yönetimi ile birlikte geniş kapsamlı saha çalışmasında bulundu.

 

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Özüpek ve beraberindeki sendikamız heyeti, Kırklareli İl Sağlık Müdürü Dr. Çiğdem Cerit ile Destek Hizmetleri Personel Başkanı Prof.Dr. Aydın Karakuzu’yu ziyaret ederek üyelerimizin sorun ve talepleri hakkında istişarede bulundular.

Aynı zamanda İl Sağlık Müdürlüğü’nde görev yapan üyelerimizle de bir araya gelerek bilgilendirmede bulundular.

TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Kırklareli’de saha çalışmasında bulunan Genel Başkan Yardımcımız Özüpek, temsilciler toplantısına katılarak temsilcilerimizin sorularını yanıtladı, sendikamız çalışmaları hakkında bilgi verdi.

BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDE ÜYE ZİYARETİ YAPILDI

Kırklareli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü’nde üyelerimizi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız üyelerimizin sorularını dinleyerek tek tek cevap verdi.

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİ’NE ZİYARET

Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü’nde üyelerimizi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız ve beraberindeki sendikamız heyeti, Kurum Müdürü Levent Onuk’u da ziyaret ederek üyelerimizin sorun ve taleplerini aktardı, sendikamız çözüm önerilerini anlattı.