GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN, YOZGAT’LI ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan, Yozgat Şube Başkanımız Mehmet Akyol ve şube yönetimi ile birlikte geniş saha çalışmasında bulundular.

ASH İL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ

Yozgat’ta saha çalışmasında bulunan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Aile ve Sosyal Hizmetler Yozgat İl Müdürü Arif Topal’ı ziyaret ederek ilde görev yapan sosyal hizmet personeli üyelerimizin sorunlarını ve çözüm önerileni paylaştı.

ALPARSLAN TÜRKEŞ HUZUREVİ VE ESENLİ BİLAL ŞAHİN HUZUREVİ’NE ZİYARET

Alparslan Türkeş Huzurevi ve Esenli Bilal Şahin Huzurevi’nde üyelerimizi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Alparslan Türkeş Huzurevi Kurum müdürü Fahrettin Arslan’ı da ziyaret ederek istişarede bulundu.

Ayrıca Alparslan Türkeş Huzurevi ve Esenli Bilal Şahin Huzurevi’nde üyelerimizle bilgilendirme toplantısı yapan Genel Başkan Yardımcımız, üyelerimizin sorularını yanıtladı, sendikamız faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

ÇEKOM’DA GÖREV YAPAN ÜYELERİMİZLE TOPLANTI YAPILDI

ÇEKOM’da görev yapan üyelerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Doğan, soruları cevapladı, bilgilendirmede bulundu.

TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı kurum ve kuruluşlarda görev yapan temsilcilerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız, temsilcilerimizi sendikamız çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

YOZGAT ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Yozgat temasları kapsamında Şube Başkanımız Mehmet Akyol ile şube yönetimini ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, ilde yürütülen sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı, istişarelerde bulundu.