GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YAVUZ SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET İŞÇİLERİ İÇİN SAHADAYDI

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz’un sorunların yerinde çözümü anlayışıyla çıktığı saha çalışmasında bir sonraki durağı Kastamonu oldu.

Kastamonu’da üyelerimizle bir araya gelen kurumları ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Yavuz’a Kastamonu Şube Başkanımız Abdurrahman Yılmaz ve şube yönetimi eşlik etti.

ASH TEMSİLCİLERİMİZLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı görev yapan üyelerimizle Kastamonu Şube Başkanlığımızda bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, temsilcilerimize sendikamız faaliyetleri, sorunların çözümüne ilişkin sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi verdi, temsilcilerimizin sorularını tek tek yanıtladı.

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

Kastamonu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Köksalan’ı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, kurum bünyesinde çalışan üyelerimizin yaşadığı sorunlardan bahsetti, kurumda verimli çalışma, iş barışı, personel görevlendirilmeleri gibi pek çok konu hakkında görüş alışverişinde bulundu.

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, Kastamonu İl Sağlık Müdürü Çağdaş Derdiyok’u da ziyaret ederek il müdürlüğü bünyesindeki kurumlarda görev yapan üyelerimizin ve diğer sağlık işçilerinin sorunlarını, çalışma koşullarını dile getirdi, çözüm önerileri hakkında istişarede bulundu.

Genel Başkan Yardımcımız ve beraberindeki sendikamız heyeti aynı zamanda İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı İsmail Hakkı Demir’i de ziyaret etti.

YAVUZ, 8 MART KADINLAR GÜNÜ PROGRAMINA KATILDI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen programa katılan Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, kadın üyelerimize Öz Sağlık-İş Sendikamızın verdiği desteğini belirtti.