GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YAVUZ KIRIKKALE’Lİ ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI…

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Adem Yavuz, Kırıkkale’li üyelerimiz için saha çalışmasında bulundu, kurum ve kuruluşları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi. Genel Başkan Yardımcımız Yavuz’a Kırıkkale Şube Başkanımız Murat Erduran ve şube yönetimi eşlik etti.

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET…

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kırıkkale İl Müdürü Çiğdem Açıkyıldız Kazel’i ziyaret ederek, il müdürlüğüne bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan üyelerimizin sorun ve talepleri hakkında istişarede bulundu. Aynı zamanda İl Müdür Yardımcısı Selami Kaynakhan ve Rukiye Eryılmazı’ı da ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Yavuz ve beraberindeki heyet, sendikal çözüm önerilerinden bahsederek bilgi alışverişinde bulundular.

ENGELSİZ YAŞAM REHABİLİTASTON MERKEZİ’NE ZİYARET…

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde üyelerimizin görev yaptığı evleri bizzat ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, Kuruluş Müdürü Abdurrahman Salar ve Müdür Yardımcısı Bekir Yazar’la da bir araya geldi. Kurum da çalışan üyelerimizin talep ve sorunlarını iletti.

ÇOCUK DESTEK MERKEZİ’NE ZİYARET…

Çocuk Destek Merkezinde üyelerimize sendikamızın çalışmalarını anlatan Genel Başkan Yardımcımız, kuruluş Müdürü Huriye Yalçın’ı da ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcımız Yavuz ve beraberindeki heyet, Kuruluş Müdürü Yalçın’a sendikamız faaliyetlerini anlattı, yaşanan sorunlara yönelik çözüm önerilerini sundu.

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİ ZİYARET EDİLDİ…

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, son olarak Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ni de ziyaret ederek Kuruluş Müdürü Orhan Bilen ile bir araya geldi. Üyelerimize yönelik sendikal faaliyet hakkında görüş alışverişinde bulundu.